Przejdź do głównej zawartości

Uczymy się cały czas.Pisałam, że czas nauki już mam za sobą, jakież to mylące spostrzeżenie. Wcale nauki nie mamy za sobą, koleżanka opowiadała mi dzisiaj właśnie o eksperymencie, w którym brała udział w weekend. Była na spływie kajakowym i po dopłynięciu do mety, sami musieli załadować kajaki na prom, a następnie na specjalny samochód, kajaków było 20 sztuk. I tu był problem, kajaki nie mieściły się, i nikt nie wiedział jak to zrobić. Właściciel stał z boku i czekał, aż zrobią to dobrze. Męczyli się tak 40 minut, okazało się, że spokój był najlepszym doradcą.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Jak zapobiegać kłopotom zdrowotnym przy zmianie kontynentu.

Moi znajomi od kilku lat, raz w roku wybierają się w podróż do Afryki,  kochają te podróże. Zawsze jednak przed wyjazdem , mają problemy z zastosowaniem pewnych zasad adaptacyjnych.

Noszenie dziecka w nosidełku

Ostatnimi czasy bardzo modne stało się noszenie dzieciaków w nosidełku, jak uważacie, jest to wygodne czy uciążliwe dla rodziców? Ja uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w warunkach, gdzie nie da się jeździć wózkiem, bo jest bardzo nierówny lub wyboisty teren. Takie rozwiązanie jest też dobre, bo w ten sposób łapiemy lepszy kontakt z dzieckiem.

Cukrzyca cicha i groźna choroba, na którą cierpią miliony ludzi

Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł o cukrzycy, który mówił, że coraz więcej ludzi choruje na tą cichą i groźną chorobę. Podobno mnóstwo ludzi nawet nie wie, że na nią cierpi. Ujawnia się ona bowiem zazwyczaj znienacka i w towarzystwie innych dolegliwości. Moja babcia na przykład oprócz cukrzycy miała najpierw problem z woreczkiem żółciowym i nerkami. Musieliśmy jej kupić elektryczny glukometr, aby mieć pewność, że da sobie radę z jego obsługą. Artykuł na temat glukometrów do przeczytania znajduję się powyżej, wystarczy kliknąć zdjęcie nad tekstem.