Przejdź do głównej zawartości

Uczymy się cały czas.Pisałam, że czas nauki już mam za sobą, jakież to mylące spostrzeżenie. Wcale nauki nie mamy za sobą, koleżanka opowiadała mi dzisiaj właśnie o eksperymencie, w którym brała udział w weekend. Była na spływie kajakowym i po dopłynięciu do mety, sami musieli załadować kajaki na prom, a następnie na specjalny samochód, kajaków było 20 sztuk. I tu był problem, kajaki nie mieściły się, i nikt nie wiedział jak to zrobić. Właściciel stał z boku i czekał, aż zrobią to dobrze. Męczyli się tak 40 minut, okazało się, że spokój był najlepszym doradcą.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Inne kraje i spostrzeżenia

W jakim kraju chcielibyście mieszkać, gdybyście mieli możliwość przeprowadzenia się? Jakie aspekty bierzecie pod uwagę? Ja ostatnio strasznie jaram się Danią, ale nie wiem dlaczego. Podoba mi się tam wychowanie dzieci, tzn., że muszą wszystko same robić. Np. w szkole jak jest jakaś uroczystość, to muszą sami zrobić kanapki, a potem to wszystko posprzątać. Służba zdrowia też jest tam podobno o wiele lepsza, tak przynajmniej słyszałam z opowiadań. Na pewno chciałabym wyjechać kiedyś na Islandię.

Noszenie dziecka w nosidełku

Ostatnimi czasy bardzo modne stało się noszenie dzieciaków w nosidełku, jak uważacie, jest to wygodne czy uciążliwe dla rodziców? Ja uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie w warunkach, gdzie nie da się jeździć wózkiem, bo jest bardzo nierówny lub wyboisty teren. Takie rozwiązanie jest też dobre, bo w ten sposób łapiemy lepszy kontakt z dzieckiem.

Jak zapobiegać kłopotom zdrowotnym przy zmianie kontynentu.

Moi znajomi od kilku lat, raz w roku wybierają się w podróż do Afryki,  kochają te podróże. Zawsze jednak przed wyjazdem , mają problemy z zastosowaniem pewnych zasad adaptacyjnych.